TUTSAK LİSTESİ (GÜNCELLENİYOR)

Tutsaklarla Dayanışma İnisiyatifi’nin yapmış olduğu çalışmadan elimize ulaşan devrimci tutsakların listesini sizlerle paylaşıyoruz:

  1. CEMAL BOZKURT – Tekirdağ 2 No’lu F Tipi Hapishanesi A İlave 139 /TEKİRDAĞ
  2. OKAN DUMAN – Tekirdağ 1 No’lu F Tipi Hapishanesi CT-50 /TEKİRDAĞ
  3. FATİH AYDIN – Tekirdağ 1 No’lu F Tipi Hapishanesi CT-50 /TEKİRDAĞ
  4. EFE ÇATALBAŞ – Silivri 5 No’lu L Tipi Hapishanesi F-8 Koğuşu Silivri/İSTANBUL
  5. ŞAFAK KlLAGÖZ – Silivri 2 No’lu Hapishanesi B-9 Üst Koğuşu Silivri/İSTANBUL
  6. ALİ DENİZ KILIÇ -Silivri 6 No’lu Hapishanesi B-3 Alt Koğuşu Silivri/İSTANBUL
  7. FERGİL FIRAT – Silivri 5 No’lu Hapishanesi F-5 Koğuşu Silivri/İSTANBUL
  8. HARUN BORAN YILMAZ – Elazığ 1 No’lu F Tipi Hapishanesi C-64 /ELAZIĞ
  9. HALİL GÖKTÜRK KAHRAMAN: Tekirdağ 2 Nolu F Tipi Hapishanesi C-71/ TEKİRDAĞ
  10. CELAL PUNAR: Silivri 1 No’lu Yüksek Güvenlikli Kapalı Hapishanesi C-3-20 Silivri/ İSTANBUL
  11. UMUT FIRAT SÜVARİOĞULLARI – İzmir 4 Nolu T Tipi Hapishanesi / Aliağa/İZMİR
  12. ESRA ARIKAN – Bakırköy Kadın Kapalı Hapishanesi / Bakırköy/İstanbul
  13. ŞEVKET ASLAN ( Robin ) – Bandırma 1 Nolu T Tipi Hapishanesi / Bandırma/Balıkesir
  14. ADEM ÇELİK – TEKİRDAĞ 2 NOLU F TİPİ CEZAEVİ/TEKİRDAĞ
  15. EKİN SABUR – TEKİRDAĞ 2 NOLU F TİPİ CEZAEVİ C-72/TEKİRDAĞ
  16. BARAN ONUR DOĞAN -TEKİRDAĞ 2 NOLU F TİPİ CEZAEVİ /TEKİRDAĞ
  17. AYDIN KARABOĞA-TEKİRDAĞ 2 NOLU F TİPİCEZAEVİ/TEKİRDAĞ
  18. EMRE SELCAN -TEKİRDAĞ 2 NOLU F TİPİ CEZAEVİ /TEKİRDAĞ
  19. FERHAT YALÇIN – 2 Nolu F tipi TEKİRDAĞ
  20. ERDAL GARİP – TEKİRDAĞ 2 NOLU F TİPİ CEZAEVİ /TEKİRDAĞ
  21. ŞERAFETTİN YER – TEKİRDAĞ 2 NOLU F TİPİ CEZAEVİ /TEKİRDAĞ
  22. SERKAN KAYA – TEKİRDAĞ 2 NOLU F TİPİ CEZAEVİ /TEKİRDAĞ
  23. M. ALİ ATİLA – TEKİRDAĞ 2 NOLU F TİPİCEZAEVİ/TEKİRDAĞ
  24. ONUR SELCAN – TEKİRDAĞ 2 NOLU F TİPİ CEZAEVİ /TEKİRDAĞ
  25. HAKKI ALPHAN – TEKİRDAĞ 2 NOLU F TİPİ CEZAEVİ /TEKİRDAĞ
  26. KURTULUŞ DERMAN – TEKİRDAĞ 2 NOLU F TİPİ CEZAEVİ /TEKİRDAĞ
  27. AYHAN GÜNGÖR – TEKİRDAĞ 1 NOLU F TİPİ CEZAEVİ /TEKİRDAĞ
  28. MEHDİ BOZ – ELAZIĞ 1NOLU F TİPİ CEZAEVİ Tek.51 /ELAZIĞ
  29. DÜZGÜN MENTEŞ – BOLU F TİPİ HAPİSHANESİ /BOLU
  30. ÖZLEM AYDIN – GEBZE M TİPİ KADIN HAPİSHANESİ /GEBZE
  31. SELÇUK ÇELİK – KIRIKKALE F TİPİ CEZAEVİ /KIRIKKALE
  32. ULAŞ GÜNAÇAN – SİLİVRİ 2 NOLU F TİPİ CEZAEVİ Silivri/İSYANBUL
  33. VEYSEL KAPLAN – KOCAELİ 2 Nolu F tipi Adalet Şube PK : 145 Kandıra/KOCAELİ
  34. KAMİL TURANLIOĞLU – KOCAELİ 2 Nolu F tipi Adalet Şube PK : 145 Kandıra/KOCAELİ
  35. ABDULLAH KALAY – KOCAELİ 2 Nolu F tipi Adalet Şube PK : 145 Kandıra/KOCAELİ
  36. HIDIR BAKIR – TEKİRDAĞ 2 NOLU F TİPİ HAPİSHANE/TEKİRDAĞ
  37. ERCAN GÖRTAŞ – 1 NOLU F TİPİ HAPİSHANE /TEKİRDAĞ
  38. HASAN POLAT – 1 NOLU F TİPİ HAPİSHANE /TEKİRDAĞ
  39. AHMET DOĞAN – 1 NOLU F TİPİ HAPİSHANE /TEKİRDAĞ
  40. ALİ HAYDAR SAYGILI – 1 NOLU F TİPİ HAPİSHANE /TEKİRDAĞ
  41. ERDENER DEMİREL – 2 NOLU F TİPİ HAPİSHANE /TEKİRDAĞ
  42. BÜLENT KAPAR – 1 NOLU F TİPİ HAPİSHANE / TEKİRDAĞ
  43. ÜMİT EMRAH KÖSE – 1 NOLU F TİPİ HAPİSHANE/TEKİRDAĞ
  44. ERKAN SALDUZ – 2 NOLU F TİPİ HAPİSHANE /TEKİRDAĞ
  45. ERSİN BAĞATUR – 2 NOLU F TİPİ HAPİSHANE /TEKİRDAĞ
  46. KENAN YANEN – 2 NOLU F TİPİ HAPİSHANE /TEKİRDAĞ
  47. MEHMET ALİ ÇELEBİ – 2 NOLU F TİPİ HAPİSHANE /TEKİRDAĞ
  48. MUHAMMET AKYOL – 2 NOLU F TİPİ HAPİSHANE /TEKİRDAĞ
  49. NAKİ DEMİR – 2 NOLU F TİPİ HAPİSHANE /TEKİRDAĞ
  50. TAHİR LAÇİN – 2 NOLU F TİPİ HAPİSHANE /TEKİRDAĞ
  51. ALİGÜL ALKAYA – 2 NOLU F TİPİ HAPİSHANE /TEKİRDAĞ
  52. SELVER ORMAN SAYGILI – Silivri 1 NOLU KAPALI HAPİSHANE Silivri/İSTANBUL
  53. BİRGÜL MIZRAK – BAKIRKÖY KADIN KAPALI HAPİSHANESİ Bakırköy/İSTANBUL
  54. DİLEK TATAŞ – BAKIRKÖY KADIN KAPALI HAPİSHANESİ Bakırköy/İSTANBUL
  55. HATİCE DUMAN – BAKIRKÖY KADIN KAPALI HAPİSHANESİ Bakırköy/İSTANBUL
  56. ZEYNEP YETER – BAKIRKÖY KADIN KAPALI HAPİSHANESİ Bakırköy/İSTANBUL
  57. GONCAGÜL TELEK – BAKIRKÖY KADIN KAPALI HAPİSHANESİ Bakırköy/İSTANBUL
  58. GÜNEŞ AKAN – BAKIRKÖY KADIN KAPALI HAPİSHANESİ Bakırköy/İSTANBUL
  59. SONGÜL DİLEK – BAKIRKÖY KADIN KAPALI HAPİSHANESİ Bakırköy/İSTANBUL
  60. CİHAN DENİZ TARAK – EDİRNE F TİPİ HAPİSHANESİ /EDİRNE
  61. SONER ÇİÇEK – ELAZIĞ 1 NOLU YÜKSEK GÜVENLİKLİ HAPİSHANESİ/ELAZIĞ
  62. SÜLEYMAN GÖKSEL YERDUT – ELAZIĞ 1 NOLU YÜKSEK GÜVENLİKLİ HAPİSHANESİ /ELAZIĞ
  63. İSMAİL YILMAZ – ELAZIĞ 2 NOLU YÜKSEK GÜVENLİKLİ HAPİSHANESİ /ELAZIĞ
  64. FETHİYE OK – ELAZIĞ KAPALI KADIN HAPİSHANESİ /ELAZIĞ
  65. ÖZGÜR KİRAZ – ELAZIĞ 2 NOLU YÜKSEK GÜVENLİKLİ HAPİSHANESİ /ELAZIĞ
  66. DENİZ TEPELİ – KANDIRA 1 NOLU F TİPİ HAPİSHANE PTT CEZAEVİ ŞUBESİ/KANDIRA/KOCAELİ
  67. 74. ENDER BULHAZ AKTÜRK – KANDIRA 1 NOLU F TİPİ HAPİSHANE PTT CEZAEVİ ŞUBESİ/KANDIRA/KOCAELİ
  68. ÖMER ADIGÜZEL – KANDIRA 1 NOLU F TİPİ HAPİSHANE PTT CEZAEVİ ŞUBESİ/KANDIRA/KOCAELİ
  69. ÖZKAN GERÇEK – KANDIRA 1 NOLU F TİPİ HAPİSHANE PTT CEZAEVİ ŞUBESİ/KANDIRA/KOCAELİ
  70. SAMİ ÖZBİL -KANDIRA 1 NOLU F TİPİ HAPİSHANE PTT CEZAEVİ ŞUBESİ/KANDIRA/KOCAELİ
  71. BARIŞ İNAN -KANDIRA 2 NOLU F TİPİ HAPİSHANE PTT CEZAEVİ ŞUBESİ/KANDIRA/KOCAELİ
  72. GÖRGÜ DEMİRPENÇE – KANDIRA 2 NOLU F TİPİ HAPİSHANE PTT CEZAEVİ ŞUBESİ/KANDIRA/KOCAELİ
  73. AYDIN AKYÜZ- KIRIKLAR 1 NOLU F TİPİ HAPİSHANE BUCA/İZMİR
  74. FEHMİ ÇAPAN -KIRIKLAR 1 NOLU F TİPİ HAPİSHANE BUCA/İZMİR
  75. MUSTAFA ÖNER- KIRIKLAR 1 NOLU F TİPİ HAPİSHANE BUCA/İZMİR
  76. UĞUR KAYACI-KIRIKLAR 1 NOLU F TİPİ HAPİSHANE BUCA/İZMİR
  77. VAHAP BİÇİCİ-KIRIKLAR 1 NOLU F TİPİ HAPİSHANE BUCA/İZMİR
  78. YAŞAR KOÇ – KÜRKÇÜLER F TİPİ HAPİSHANESİ /ADANA
  79. MULLA ÇAKIROĞLU – TEKİRDAĞ 1 NOLU F TİPİ
  80. SİNAN GÜLÜM – TEKİRDAĞ 1 NOLU F TİPİ
  81. ZEYNEL FİRİK – TEKİRDAĞ 1 NOLU F TİPİ
  82. YUSUF DEMİR – TEKİRDAP 1 NOLU F TİPİ
  83. CİHAN KARAMAN – TEKİRDAĞ 1 NOLU F TİPİ
  84. FEHMİ KAHRAMAN – TEKİRDAĞ 1 NOLU F TİPİ
  85. GÜVEN KILINÇ – TEKİRDAĞ 1 NOLU F TİPİ
  86. HALİL ŞAHİN – TEKİRDAĞ 2 NOLU F TİPİ
  87. TAYYAR EROĞLU – TEKİRDAĞ 2 NOLU F TİPİ
  88. YAŞAR İNCE – TEKİRDAĞ 2 NOLU F TİPİ
  89. MESUT DENİZ – TEKİRDAĞ 2 NOLU F TİPİ
  90. KEMAL ERTÜRK – TEKİRDAĞ 2 NOLU F TİPİ
  91. EROL ENGİN – TEKİRDAĞ 2 NOLU F TİPİ
  92. İBRAHİM ŞAHİN – TEKİRDAĞ 2 NOLU F TİPİ
  93. TAYLAN TURUNÇ – TEKİRDAĞ 2 NOLU F TİPİ
  94. İSMAİL YILMAZ – KANDIRA 1 NOLU F TİPİ
  95. DURSUN ER – SİLİVRİ 9 NOLU F TİPİ
  96. CELAL ASLANDOĞAN – SİLİVRİ 9 NOLU F TİPİ
  97. ENGİN BULUT – KAYSERİ 2 NOLU T TİPİ
  98. ALİ GÜLMEZ – BOLU F TİPİ
  99. MÜSLÜM CEVAHİR VURUCU – ELAZIĞ 1 NOLU YÜKSEK GÜVENLİKLİ HAPİSHANESİ
  100. ERDAL İNSEL – ELAZIĞ 1 NOLU YÜKSEK GÜVENLİKLİ HAPİSHANESİ
  101. ALİ KUŞ – ELAZIĞ 1 NOLU YÜKSEK GÜVENLİKLİ HAPİSHANESİ
  102. KENAN KÜÇÜK – ELAZIĞ 1 NOLU YÜKSEK GÜVENLİKLİ HAPİSHANESİ
  103. HASAN BALCI – ELAZIĞ 1 NOLU YÜKSEK GÜVENLİKLİ HAPİSHANESİ
  104. GÖKHAN KELEŞ – ELAZIĞ 1 NOLU YÜKSEK GÜVENLİKLİ HAPİSHANESİ
  105. FIRAT AKGÜL – ELAZIĞ 1 NOLU YÜKSEK GÜVENLİKLİ HAPİSHANESİ
  106. SERKAN GÜLLÜ – ELAZIĞ 1 NOLU YÜKSEK GÜVENLİKLİ HAPİSHANESİ
  107. ÖNDER ERGEN – ELAZIĞ 2 NOLU YÜKSEK GÜVENLİKLİ HAPİSHANESİ
  108. ELİF VURAL YAŞ – KADIN KAPALI CEZAEVİ B-6 BAKIRKÖY / İSTANBUL
  109. ZUHAL SÜRÜCÜ – KADIN KAPALI CEZAEVİ B-6 BAKIRKÖY / İSTANBUL
  110. SERPİL CABADAN – KADIN KAPALI CEZAEVİ B-6 BAKIRKÖY / İSTANBUL
  111. MUSA KARATAŞ – ŞAKRAN 2 NOLU T TİPİ CEZAEVİ A-24 İZMİR
  112. HÜSEYİN DURMAZ – KIRIKLAR 2 NOLU F TİPİ CEZAEVİ İZMİR
  113. SİNAN KOÇUM – KIRIKLAR 2 NOLU F TİPİ CEZAEVİ İZMİR
  114. REŞAT GÜVENİLİR – 2 NOLU F TİPİ CEZAEVİ A-14 TEKİRDAĞ
  115. BAKİ YAŞ – 2 NOLU F TİPİ CEZAEVİ A-14 TEKİRDAĞ
  116. ÜMİT ONURSAL ÖZAT – 1 NOLU F TİPİ CEZAEVİ A TEK 6 TEKİRDAĞ
  117. NURETTİN TEMEL – 1 NOLU F TİPİ CEZAEVİ A TEK 5 TEKİRDAĞ
  118. SERDAR SERBÜLENT SÜRÜCÜ – 1 NOLU F TİPİ CEZAEVİ A TEK 4 TEKİRDAĞ
  119. SAMİ TUNCA – 1 NOLU F TİPİ CEZAEVİ A-34 TEKİRDAĞ
  120. ALİ EKBER SEVER – F TİPİ CEZAEVİ C-3/ 76 EDİRNE
  121. NEJDET TEMEL – F TİPİ CEZAEVİ C-3/ 76 EDİRNE
  122. ERGÜL ÇİÇEKLER – 1 NOLU F TİPİ CEZAEVİ C9/90 CEZAEVİ PTT ŞUBESİ KOCAELİ
  123. DENİZ DAMAR – HİLVAN 2 NOLU T TİPİ CEZAEVİ/ URFA
  124. BARAN BARIŞ KORKMAZ – ELAZIĞ 1 NOLU YÜKSEK GÜVENLİKLİ CEZAEVİ

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*